PL EN DE CZ

Spotkanie z Mikołajem 6.12.2017 Sucha Psina

„Mikołajkowe marzenia do spełnienia”

      Któż z nas nie lubi 6 grudnia – Śpiesz się śpiesz się Mikołaju, zejdź z wysokich wzgórz. Grzeczne dzieci wyczekują kiedy przyjdziesz już. W tym dniu na świetlicy wiejskiej w Suchej Psinie w godzinach wieczornych odbyło się spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci z Gminy Baborów.

Wieczór rozpoczął się przywitaniem przez Panią Dyrektor GOK-u Lidię Piecha wszystkich dzieci wraz z rodzicami i opiekunami.

Wyczekiwanie na upragnionego Gościa umilił nam występ zespołu SMYKI oraz ISKRA pod opieką Pani Martyny Wielgus. Po energicznych występach dzieci nadszedł czas na program artystyczny animatorów z firmy PRYM ART. Elfik oraz Śnieżynka wprowadzili tanecznym  krokiem św. Mikołaja. Podczas programu artystycznego przepełnionego zabawami, piosenkami w wykonaniu dzieci oraz rymowankami, na sali dało się odczuć atmosferę Świąt Bożegonarodzenia. Wspólna zabawa dzieci i ich rodziców zakończyły się rozdaniem paczek mikołajkowych oraz pamiątkowymi zdjęciami.

W tym roku paczki powędrowały do ponad 160 dzieci z naszej gminy.

Było to możliwe dzięki osobom o ciepłym sercu, które wspierają nas co roku. Serdeczne podziękowania ślemy do osób i firm: Zarządowi firmy ZUK w Baborowie, PPHU MAK-RO z Baborowa oraz Pani Alicji Szczepanik i Pana Wiesława Mucha. Podziękowania za zaangażowanie należą się pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury, konserwatorom Urzędu Miejskiego oraz Pani Teresie Wołk jako Radnej i równocześnie Sołtysowi Suchej Psiny.

Radość i zadowolenie wśród dzieci motywuje nas do organizowania takich akcji.

 

 

 

animator GOK

Anna Banaś

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
firm  katalog  a  str  ok  chroniona  s  f  bip  test
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
07
października
piątek
Kliknij na wybraną datę