PL EN DE CZ

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2.12.2017

 

„Jest taki dzień bardzo ciepły choć grudniowy,

 dzień zwykły dzień,

w którym gasną wszystkie spory..”

 

Każdemu z nas początek grudnia kojarzy się ze śniegiem, zapachem choinki, mroźnym powietrzem i wielkimi przygotowaniami do świąt.

Także instruktorom Gminnego Ośrodka Kultury w Baborowie, grudzień kojarzy się z przygotowaniami do Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Przy pomocy Pań z warsztatów twórczych zostały stworzone niesamowite rzeczy robione z wyobraźnią i pasją, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie i uczęszczanie na zajęcia.

Dnia 02.12.2017r., na Placu Targowym w Baborowie, pod namiotem zostały wystawione m.in.: wianki ozdobne na stół i do zawieszenia, choineczki i poduszki wyszywane, ozdoby na choinkę oraz na ścianę – wszystkie wykonane z prawdziwym sercem.

Nie zabrakło również przepysznych i różnorodnych miodów z gospodarstwa „Kwiatoniów” Pani Małgosi Hosnowskiej, nie zapominamy również o pysznych domowych ciastach, które swoim zapachem przyciągały wszystkich – twórcami słodkości były Panie z Stowarzyszenia Miłośników Sułkowa, mamy dzieci tańczących oraz Pani Wioletta Lenczewska – Sołtys Babic. Wyjątkowego klimatu kiermaszu dopełniały przepiękne kolędy oraz miła atmosfera.

Za wspaniały świąteczny klimat i zainteresowanie naszymi działaniami serdecznie dziękujemy, a szczególnie: Pani Katarzynie Krupie, Pani Małgorzacie Hosnowskiej, Pani Martynie Wielgus oraz mamom małych tancerzy, Pani Ewelinie Gębuś, Pani Jadwidze Kowalczykowskiej, Bogumile Polaczy i Pani Janinie Pietrzkiewicz ze Stowarzyszenia Miłośników Sułkowa, Pani Paulinie Medyńskiej, Pani Ani Banaś, Pani Wioletcie Lenczewskiej , Pani Róży Wieczorek, oraz wszystkim uczestnikom warsztatów twórczych prowadzonych przez GOK, dziękujemy również Panom konserwatorom z Gminy Baborów i Pani Bernadecie Suchanek.

 

Bardzo cieszymy się i dziękujemy za okazanie dużego zainteresowania.

 

 

A.Pruszowska

Animator GOK

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
katalog  f  s  test  chroniona  str  a  bip  ok  firm
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
07
października
piątek
Kliknij na wybraną datę