PL EN DE CZ

KULTURALNIE, PREMIEROWO I SPORTOWO

KULTURALNIE, PREMIEROWO I SPORTOWO

 

Kino HELIOS Kędzierzyn – Koźle

 

Dnia 10.11.2017r. (piątek) Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie zorganizował wyjazd na premierę filmu „Listy do M.3” do kina Helios w Kędzierzynie Koźlu.

Listy do M.3 opowiada historie kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonują się o potędze miłości, rodziny, wybaczaniu i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Mamy nadzieję, że film spodobał się osobom starszym jak i młodzieży.

Zatem serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia kulturalne organizowane przez GOK.

 

A.Pruszowska

Animator GOK

AQUA PARK Gorzyce

 

 

             Dziecko to nie zbiór komórek – to zbiór uczuć, uśmiechów i radości, dlatego dn.23.11.2017r. GOK  zorganizował  relaksacyjny i odrywający od szarej zimowej atmosfery wyjazd do Aquaparku w Gorzycach.

             Nasi podopieczni w ośrodku bawili się świetnie. Korzystali z mnóstwa wodnych atrakcji takich jak pływalnie, jacuzzi i zjeżdżalnie, dodatkowo radość potęgowały akcesoria do nauki pływania dla najmłodszych. Zabawa była przednia, ale co dobre szybko się kończy .

             Wysiłek i woda wzmagają głód, dlatego w drodze powrotnej „zahaczyliśmy” o słynnego Mc Donalda, gdzie wszystkie głodne brzuszki zostały nasycone.

             Nasi milusińscy wracali do domów zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy – a dla nas- instruktorów to najlepsza nagroda. Dzięki dzieciakom wierzymy, ze nasza praca ma sens- oby tak dalej.

 

Ze świątecznym pozdrowieniem

Instruktor d.s. sportu

Martyna Wielgus

 

 

„ Mikołajkowy przedszkolak”

 

Cóż jest cenniejszego od uśmiechu dziecka? Szczególnie doprawionego szczyptą niecierpliwości i oczekiwania na tego wyjątkowego Gościa…

Gościa co ma brodę białą jak śnieg i czerwony płaszcz, przy którym nawet szary dzień staje się magiczny.

            Taki dzień nadszedł 6 grudnia w ZSP w Baborowie, przedszkolach przy ul. Krakowskiej i Opawskiej gdzie instruktorzy GOK jako pomocnicy św. Mikołaja umilili wyczekiwanie najmłodszym poprzez gry i zabawy. W powietrzu było czuć świąteczne napięcie, które po przybyciu św. Mikołaja zmieniło się w lawinę uśmiechu i radosnych pisków.

            Dzieci powitały Gościa bogatym programem artystycznym, który poderwał do tańca zarówno św. Mikołaja jak i instruktorów GOK. W takim świątecznym klimacie mali milusińscy otrzymali prezenty w postaci paczek, na które czekały cały rok starając się być grzecznym – aby tak dalej – trzymamy kciuki. Do zobaczenia za rok.

 

animator GOK

Anna Banaś

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
a  ok  test  str  f  katalog  s  bip  firm  chroniona
1.jpeg10.jpeg11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
Kalendarz wydarzeń
22
lipca
poniedziałek
Kliknij na wybraną datę