PL EN DE CZ

Warsztaty "Street Dance"

Głównym celem konkursu grantowego „Opolskie EDUKO 2017" jest rozwój i promocja współdziałania pomiędzy podmiotami reprezentującymi sferę kultury i edukacji, którego efektem są przedsięwzięcia, o wysokiej jakości merytorycznej, z zakresu edukacji i animacji kulturowej, skierowane do dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów.

W ramach tego projektu odbyła się 30 maja  pierwsza część  Warsztatów Street Dance dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów z Gminy Baborów. Miejscem działań była  sala widowiskowa w Baborowie. Tematem przewodnim  warsztatów było wyzwolenie emocji poprzez ekspresję taneczną zawartych w literaturze na podstawie tekstów z książki „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach”. Uczestnikom w takim sposobie spędzania wolnego czasu pomagali wybitni animatorzy kultury,  mistrzowie tańca towarzyskiego ze szkoły tańca ORIAN - SHOW  ze Zdzieszowic Państwo Anna i Piotr Orian.

Kontynuacja  warsztatów odbędzie się 19 czerwca oraz 10 lipca, na które to wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Projekt jest realizowany wspólnie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Baborowie               w ramach konkursu grantowego „Rozczytany Baborów – literatura źródłem inspiracji plastyczno – muzyczno - tanecznych”.                                                        

                                                                                                                                  Lidia Piecha

Zaproszenie na warsztaty - plakat - A4 plus spady 3mm - JPG RGB.jpeg

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
test  ok  bip  katalog  f  firm  str  s  a  chroniona
1.jpeg10.png11.png12.png13.png14.png15.png16.png17.png18.png19.png2.png20.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png
Kalendarz wydarzeń
01
października
niedziela
Kliknij na wybraną datę