PL EN DE CZ

Warsztaty "Street Dance"

Głównym celem konkursu grantowego „Opolskie EDUKO 2017" jest rozwój i promocja współdziałania pomiędzy podmiotami reprezentującymi sferę kultury i edukacji, którego efektem są przedsięwzięcia, o wysokiej jakości merytorycznej, z zakresu edukacji i animacji kulturowej, skierowane do dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów.

W ramach tego projektu odbyła się 30 maja  pierwsza część  Warsztatów Street Dance dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów z Gminy Baborów. Miejscem działań była  sala widowiskowa w Baborowie. Tematem przewodnim  warsztatów było wyzwolenie emocji poprzez ekspresję taneczną zawartych w literaturze na podstawie tekstów z książki „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach”. Uczestnikom w takim sposobie spędzania wolnego czasu pomagali wybitni animatorzy kultury,  mistrzowie tańca towarzyskiego ze szkoły tańca ORIAN - SHOW  ze Zdzieszowic Państwo Anna i Piotr Orian.

Kontynuacja  warsztatów odbędzie się 19 czerwca oraz 10 lipca, na które to wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Projekt jest realizowany wspólnie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Baborowie               w ramach konkursu grantowego „Rozczytany Baborów – literatura źródłem inspiracji plastyczno – muzyczno - tanecznych”.                                                        

                                                                                                                                  Lidia Piecha

Zaproszenie na warsztaty - plakat - A4 plus spady 3mm - JPG RGB.jpeg  

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
str  katalog  s  ok  chroniona  test  bip  f  firm  a
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
07
października
piątek
Kliknij na wybraną datę