PL EN DE CZ

Maraton fitness 27.04.2017

Zastanawialiście się kiedyś, czym jest wysiłek fizyczny? W końcu tak dużo mówi się o roli ruchu w naszym życiu, o byciu fit, o spalaniu kalorii. Niby coś tam pewnie słyszeliście o tym, że aby zachować sylwetkę Adonisa lub posągową figurę bogini musicie więcej spalać niż dostarczać… i była  ku temu okazja.

            27 kwietnia na Sali gimnastycznej przy ul. Opawskiej w Baborowie odbył się kolejny cykl ćwiczeń w ramach corocznego Maratonu Fitness. Tym razem  można było uczestniczyć w takich formach aerobiku jak: ćwiczenia  wzmacniające kręgosłup, ćwiczenia  z taśmami, hantlami, piłkami, stepami, tabata czyli interwałowy trening metaboliczny o niezwykłej intensywności – te ćwiczenia poprowadziła Pani Dorota Link – instruktor fitness. Było też spalanie kalorii poprzez taniec: latino dance – gorące rytmy, mnóstwo energii i śmiechu z instruktorem Grzegorzem Sumik jak również   zumba – czyli luz, połączenie tańca, aerobiku i dobrego humoru w wykonaniu prowadzących  Oli Pruszowskiej  i Martyny Wielgus.  

Nie musieliśmy przekonywać uczestników maratonu, że ruch w życiu jest potrzebny, że wysiłek fizyczny oprócz spalania kalorii wyzwala hormony szczęścia czyli endorfiny, które działają również przeciwbólowo. Liczymy na to, że wykonywane ćwiczenia były dla wszystkich przyjemnością i formą relaksu. Dziękujemy za przybycie, zapraszamy na nasze zajęcia w godzinach wieczornych w każdy wtorek, środę i czwartek, szczegóły na stronie GOK www.gok.baborow.pl .

                                                                                                                 Lidia Piecha,

 Instruktorzy GOK.

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
f  str  a  bip  chroniona  test  s  firm  ok  katalog
1.jpeg10.jpeg11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
Kalendarz wydarzeń
22
lipca
poniedziałek
Kliknij na wybraną datę