PL EN DE CZ

Bezpieczne ferie z GOK

W dniach od 20 do 24 lutego br. odbył się cykl zajęć zimowych pod hasłem „Bezpieczne Ferie” dla dzieci z miasta i Gminy Baborów. Gminny Ośrodek Kultury zorganizował jak co roku szereg atrakcji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Nasi milusińscy mieli możliwość wyjazdu  do Aquaparku w  Gorzycach, gdzie korzystali z licznych wodnych atrakcji oraz doskonalili swoje umiejętności pływackie. Po wodnych zabawach nadszedł czas powrotu do domu - wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi. Kolejnego dnia odkrywaliśmy tajemnice piękna ukrytego za pozorną brzydotą - wycieczka prowadziła do Opolskiego Teatru Lalki i Aktora na pouczający spektakl pt. „Brzydkie Kaczątko”, mówiący o wielkiej przemianie brzydoty, do której niezbędna jest wiara, że w każdym istnieniu drzemie piękno. Na półmetku ferii odwiedzili nas policjanci, Pan Jarosław Bartczak oraz Pan Rafał Sado, którzy dobrymi radami pokierowali dziećmi jak zachować się podczas zagrożeń - za co składamy serdeczne podziękowania. Następną atrakcją  był wyjazd do Państwowej Straży Pożarnej w Głubczycach, gdzie uczestniczyliśmy w edukacji multimedialnej na temat zachowania bezpieczeństwa podczas ferii. Zostaliśmy również oprowadzeni po głubczyckiej strażnicy, dzieci z zaciekawieniem odkrywały tajniki pracy strażaka. Ostatniego dnia naszych Bezpiecznych Ferii wybraliśmy się na lodowisko do Pszowa, gdzie rozwijaliśmy swoje umiejętności łyżwiarskie.

Program ferii został zrealizowany w 100%. Bardzo gorąco dziękujemy uczestnikom wypoczynku zimowego za dobre zachowanie i miłą atmosferę. Z niecierpliwością czekamy na Was w wakacje.

 

 

Instruktorzy GOK

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
a  bip  firm  s  chroniona  test  ok  f  katalog  str
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
25
marca
sobota
Kliknij na wybraną datę