PL EN DE CZ

Wyjazd do teatru 15.10.2016

Kulturalnie - Teatralnie

 

Dużo muzyki, dobrej zabawy i poczucia humoru spotkało nas podczas wyjazdu do Opolskiego Teatru Lalki i Aktora, który odbył się 15 października br. Wycieczka zorganizowana została przez Gminny Ośrodek Kultury, dla dzieci i rodziców biorących udział w zajęciach oferowanych przez Ośrodek Kultury i nie tylko.

Spektakl pt.” Smacznego, proszę wilka” to historia opowiadająca o wilku i zagubionym zajączku, którzy wędrują razem w poszukiwaniu domu, a odnajdują prawdziwe szczęście. Piękna oprawa sceniczna tego zabawnego i błyskotliwego tekstu przyciągnęła uwagę zarówno małych i dużych. Misternie wykonane lalki zwierząt o pięknie rzeźbionych twarzach, zabawne dialogi, zaskakujące zwroty akcji a do tego świetne zgranie zespołu aktorskiego, to gwarancja miło i mądrze spędzonego czasu z dziećmi.

Dzięki połączeniu muzyki, śpiewu i tańca oraz świetnej gry autorskiej spektakl bardzo podobał się nie tylko dzieciom, ale także rodzicom. Zapraszamy zatem na kolejne wydarzenia kulturalne organizowane przez GOK w Baborowie.

 

 

                                                                                                                      Sylwia Sumik

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
katalog  str  a  firm  ok  s  f  bip  test  chroniona
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
08
lutego
środa
Kliknij na wybraną datę