PL EN DE CZ

V Maraton Fitness 7.04.2016

W czwartkowe, deszczowe popołudnie, dnia 07.04.2016r., w sali gimnastycznej przy ul. Opawskiej w Baborowie, odbył się energetyczny i radosny V Maraton Fitness.

 Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych na zajęcia  przybyło bardzo dużo osób, chcących spędzić aktywnie czas wolny oraz zafundować swojemu organizmowi dużą dawkę wysiłku, hormonów szczęścia i energii. Panie miały do wyboru pięć form zajęć fitness,tj. Step Choreografy, Fitball, Latino Dance ,Taśmy Pilates oraz Stretching.

Maraton został tak przygotowany aby kompleksowo uruchomić, wzmocnić i  pobudzić do działania wszystkie partie mięśniowe organizmu, a na koniec zrelaksować je i  rozciągnąć .Uczestnicy i instruktorzy stworzyli fantastyczną atmosferę, która mobilizowała do podejmowania intensywnego wysiłku z  promiennym uśmiechem na twarzy. Po raz pierwszy w trakcie trwania maratonu,była możliwość przyjścia kobiet z dziećmi.W czasie kiedy mamy ćwiczyły, ich pociechy miały zapewnioną opiekę przez animatorkę  Gok-u Karolinę Rakoczy, która wypełniła ich czas zabawami i grami.Dla wszystkich uczestników organizator zapewnił słodki poczęstunek i ciepłe napoje.  

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom uczestniczącym w maratonie, za udział, wysiłek fizyczny, pozytywne emocje i prawidłowe podejście do potrzeby ruchu. Pani Dyrektor Lidii Piecha, za zaangażowanie i wspieranie rozwoju sportowej idei w działalności instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury. Pani Karolinie Rakoczy za pomoc i fachową opiekę nad dziećmi. Instruktorom Fitness, pani Żanecie Góreckiej i panu Grzegorzowi Sumikowi, za profesjonalne prowadzenie zajęć, otwartość, życzliwość i że mogę zawsze liczyć na waszą pomoc.

Serdecznie zapraszam do udziału w naszych zajęciach  i mam nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze więcej osób przybędziecie na VI Maraton Fitness. Zapraszam na naszą stronę internetową www.gok.baborow.pl  do obejrzenia zdjęć z imprezy i do śledzenia naszych działań na facebooku.

 

Joanna Kowalczyk-Klimczak   

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
s  katalog  test  a  f  chroniona  firm  str  bip  ok
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
08
lutego
środa
Kliknij na wybraną datę