PL EN DE CZ

Mikołaj w Tłustomostach 4.12.2015

Dzieciaki cały rok czekają na ten dzień!

 

     W godzinach wieczornych 4 grudnia w świetlicy wiejskiej w Tłustomostach, odbyło się spotkanie z Mikołajem. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pani Lidia Piecha, witając w  licznie przybyłym gronie dzieci wraz z ich rodzicami i opiekunami oraz życząc wszystkim radosnych wrażeń i dobrej zabawy podczas mikołajkowego wieczoru. Uczestnicy zostali wprowadzeni w świąteczną atmosferę występami zespołów tanecznych  „Mini Czad” oraz  „Czad Dance” z Gminnego Ośrodka Kultury. Choreografie do układów tanecznych przygotowała Pani Dominka Idasiak z pomocą Pani Żanety Góreckiej.

Kolejnym punktem imprezy był  program interaktywny pt. „Pingwiny ze Śnieżnej Krainy”,który zaktywizował dzieci do wspólnej zabawy.

Jednak najwięcej wrażeń sprawiło najmłodszym osobiste odebranie z rąk Mikołaja paczek ze słodkimi upominkami i wspólne zdjęcia. W tym roku Mikołaj obdarował  prawie 200  dzieci z całej Gminy. A to wszystko dzięki ludziom wielkiego serca, którzy jak co roku wspierają to przedsięwzięcie.

 Serdeczne podziękowania kierujemy do: Pana Tomasz Krupy Prezesa ZUK w Baborowie, Pani Elżbiety Demianowskiej,  Pani Alicji Szczepanik i Pana Wiesława Mucha, Pana Edmunda Rzeźnik, Pani Moniki Śliwińskiej. Dziękujemy również firmom: PPUH MAK-RO z Baborowa, piekarni SMAKOSZ, Bankowi SKOK Ziemi Rybnickiej, PZU z siedzibą w Baborowie, Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych z Opola. Serdeczne podziękowania kierujemy dla Pani Magdaleny Bradel, za udzieloną pomoc w organizacji Gminnych Mikołajek.

Podziękowanie za trud i zaangażowanie należą się również pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury oraz konserwatorom Urzędu Miejskiego.

Zadowolenie i radość emanująca od dzieci podczas takich akcji jest dla nas powodem do nieustających działań.

Kochany Mikołaju, do zobaczenia za rok!

 

Sylwia Sumik

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
bip  ok  chroniona  a  s  katalog  f  firm  str  test
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
08
lutego
środa
Kliknij na wybraną datę