PL EN DE CZ

Gminny Turniej Tenisa Stołowego 25.11.2015

       W środowe popołudnie 25.11.2015r.w hali sportowej przy ul. Wiejskiej 5a ,odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego, na który licznie przybyły dzieci, młodzież i dorośli z naszej Gminny. Turniej zorganizowali pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury przy współpracy z  Panem Arturem Czechowiczem.

 Zawody otworzyła Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Lidia Piecha, która przywitała przybyłych zawodników, życząc im  wielu skutecznych akcji, emocjonujących i efektywnych meczy a przede wszystkim miłej zabawy. Sędzią Głównym Turnieju został pan Artur Czechowicz.

Rozgrywki zostały przeprowadzone w trzech kategoriach: dziewcząt, młodzików i dorosłych w grze pojedynczej. Zmagania podczas  rozgrywanych meczy były zaskakujące i bogate w różnorodne style gry, przede wszystkim w kategorii dorosłych. Zawodnikom organizatorzy zapewnili ciepły posiłek i napoje. Po zaciętych meczach w grze pojedynczej wyniki turnieju  przedstawiły się następująco:

W kategorii dziewcząt I miejsce wywalczyła Katarzyna Purchla. II miejsce zajęła Dominika Kojpasz. Na III miejscu uplasowała się Oliwia Osadnik.

W kategorii młodzików I miejsce zajął Daniel Kwiatkowski. II miejsce wywalczył Paweł Baran. III miejsce zdobył Piotrek Baran.

  W kategorii dorosłych po znakomicie rozegranych spotkaniach I miejsce wywalczył Mateusz Gułaj. II miejsce zajął Jacek Zarzycki, na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Cyranka.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować zawodnikom turnieju za przybycie, znakomitą i emocjonującą grę oraz wspaniałą atmosferę. Serdeczne podziękowania kierujemy dla Pana Artura Czechowicza za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów. Zachęcamy również do uczestnictwa sympatyków tenisa stołowego w spotkaniach grupy LGS TOP SPIN, organizowanych przez pana Artura Czechowicza w każdy czwartek od godz.17:00 do 19:00 w Sali Widowiskowej przy ul. Rynek 9.                                                                                                   

                                                                                  

Joanna Kowalczyk-Klimczak

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
firm  test  f  chroniona  ok  s  a  bip  str  katalog
1.jpeg10.png11.png12.png13.png14.png15.png16.png17.png18.png19.png2.png20.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png
Kalendarz wydarzeń
01
października
niedziela
Kliknij na wybraną datę