PL EN DE CZ

Puchar Burmistrza 15.08.2015

W tegorocznym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Baborów  dnia 15.08.2015r. wzięły udział 4 drużyny. Dwa zespoły z  Cukrownika Baborów –Juniorzy i Seniorzy, LKS Babice, oraz LZS Sokół Boguchwałów, łącznie 68 zawodników wraz ze swoimi trenerami i prezesami drużyn.

Uroczystość otworzyły: Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Baborowie Lidia Piecha, która powitała wszystkich serdecznie życząc sportowych emocji podczas turnieju i gry Fair Play, Pani Burmistrz Elżbieta Kielska wręczyła opaski kapitanom zespołów i podziękowała Panu Andrzejowi Kanas i Henrykowi Wilczek za zaangażowanie, sędziowanie  i pomoc w organizacji piłkarskich turniejów.

Po uroczystym otwarciu zaczęły się rozgrywki. W pierwszym meczu zagrały zespoły LKS Babice i Cukrownik Baborów -Seniorzy. Mecz był emocjonujący, wartkie akcje i szybkie decyzje ofensywne spowodowały, że zespół z Cukrownika Baborów wygrał  spotkanie 3:1.

W drugim spotkaniu zmierzyły się zespoły LZS Sokół Boguchwałów i Cukrownik Baborów-Juniorzy. Poziom gry w meczu zawodników był wyrównany co wskazał końcowy wynik 2:2. Po przeprowadzeniu dogrywki nadal nie wyłoniona została zwycięska drużyna. Dopiero w rzutach karnych celniej strzelali do bramki przeciwnika zawodnicy z Boguchwałowa i tym samym mecz zakończył się wynikiem 5:3.

W przerwie pomiędzy meczami Organizatorzy zapewnili piłkarzom ciepły posiłek regeneracyjny oraz napoje. W meczu o trzecie miejsce spotkały się LKS Babice oraz Cukrownik Baborów -Juniorzy.Po pierwszej połowie wyrównanej gry  był remis 1:1 natomiast druga połowa wyłoniła zwycięski zespół z Babic. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. W finałowym spotkaniu stanęły naprzeciwko siebie zespoły LZS Sokół Boguchwałów oraz Cukrownik Baborów -Seniorzy. Od pierwszej minuty meczu dało się wyczuć zaciętą atmosferę, dynamika zawodników i formowanie akcji meczu poruszały kibiców z ławek, gole wpadały na przemian do bramek. Dopiero w drugiej połowie rozstrzygnął się wynik meczu po strzale napastnika z Boguchwałowa i tym samym LZS Sokół Boguchwałów zajął pierwsze miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Baborów. Zespół Seniorów z Cukrownika uplasował się na drugiej pozycji.

W Turnieju wyłoniono najlepszego strzelca, którym został Franczyk Łukasz, a najlepszym bramkarzem  okazał się Bieniek Maciej.

Po rozgrywkach nastąpiła dekoracja zwycięzców i rozdanie nagród rzeczowych dla każdej drużyny.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, działaczom, sędziom za udział i stworzenie miłej sportowej atmosfery. Trenerom za czas i pracę włożoną w ukształtowanie piłkarzy. Mamy nadzieję że coraz więcej kibiców przyjdzie wspierać i oglądać zawodników i ich grę.

 

Tabela Wyników :

1.LZS Sokół Boguchwałów

2.Cukrownik Baborów- Seniorzy

3.LKS Babice

4.Cukrownik Baborów- Juniorzy

  

 

 

Joanna Kowalczyk-Klimczak.

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
f  bip  ok  str  test  s  a  katalog  chroniona  firm
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
08
lutego
środa
Kliknij na wybraną datę