PL EN DE CZ

Ferie z Gokiem

Ferie z Gokiem i Świetlica Miejską

 

Podczas tegorocznych ferii zimowych w dniach  od 26.01. do 30.01.2015r. instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Baborowie wraz z opiekunem Świetlicy Miejskiej, zorganizowali  dzieciom  z naszej Gminy aktywny i pełen atrakcji wypoczynek.

 Akcję rozpoczęła  pogadanka dotycząca bezpiecznego zachowania podczas gier, zabaw, wyjść, wyjazdów, pobytu na lodowisku i basenie. Następnie dzieci miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności intelektualnych, manualnych i strategicznych w turnieju piłkarzyków i biliarda.

We wtorek  odbył się wyjazd dzieci  na lodowisko do Pszowa aby opanować  lub doskonalić jazdę na łyżwach. Było wiele radości, postępów i skuteczności w nauce jazdy. Uczestnicy wyjazdu w  ten śnieżny i chłodny dzień, swoim zapałem ogrzali atmosferę lodowiska. Środa była dniem konkursów wiedzy dotyczącej Świąt oraz Sportów zimowych. Dodatkowo po zakończeniu konkursu zorganizowane były gry i zabawy. Podczas kolejnego dnia ferii dzieci i opiekunowie udali się na wycieczkę do kina w Kędzierzynie Koźlu. Uczestnicy mogli wybrać seans stosownie do swoich zainteresowań  wieku i  potrzeb. Wyświetlano  równocześnie dwa filmy. Pierwszy to „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” a drugi „Noc w Muzeum Tajemnica Grobowca”.

W ostatni dzień wybraliśmy się na wycieczkę do Aquaparku w Raciborzu. Dzieci i młodzież mieli do wyboru szereg atrakcji, najbardziej przypadły do gustu zjeżdżalnie oraz  wodny tor przeszkód. Wszystkie przejazdy  autokarem  ufundowała dzieciom dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury w Baborowie. Nad prawidłowym przebiegiem ferii oraz bezpieczeństwem uczestników czuwali instruktorzy Gok oraz pani Agnieszka Kraszewska- Wysocka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za spędzenie z nami czasu.

Mamy nadzieję że w przygotowanym  przez nas programie feryjnym każdy znalazł atrakcję, która  w pełni zaspokoiła jego potrzeby. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z Gminy Baborów do wspólnej zabaw razem z nami!!!! Z niecierpliwością oczekujemy wakacyjnego czasu, gdzie przygotujemy dla wszystkich dzieci mnóstwo niespodzianek. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii na stronie  internetowej www.gok.baborow.pl .

 

Joanna Kowalczyk- Klimczak

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
str  f  katalog  test  ok  a  chroniona  firm  s  bip
1.jpeg10.jpeg11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
Kalendarz wydarzeń
22
lipca
poniedziałek
Kliknij na wybraną datę