PL EN DE CZ

Turniej piłki siatkowej 27.09.2014

Turniej Piłki Siatkowej

 

   Dnia 27.09.2014r Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie oraz MUKS Jedynka Baborów, zorganizowali w Hali Sportowej przy ul. Wiejskiej Jesienny Turniej Piłki Siatkowej. W zawodach brały udział drużyny: SPS Głogówek, dwa zespoły  Azymka Zdzieszowice  oraz MUKS Jedynka Baborów. Podczas rozgrywania meczy, zawodnicy dostarczyli nam wielu emocji i stworzyli świetne widowisko sportowe. Nie zabrakło zaciętości w walce o punkty oraz przemyśleń w formowaniu akcji. Ostatecznie zespół z SPS Głogówek  zwyciężył rozgrywki zajmując I miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Azymka Zdzieszowice II. Trzecie miejsce zajęli  zawodnicy  Azymka Zdzieszowice I . Natomiast Muks Jedynka Baborów uplasował się na czwartej pozycji.

Nagrodę dla najlepszego zawodnika Jesiennego Turnieju otrzymał reprezentant zespołu Azymek Zdzieszowice I - Mikołaj Semak. W trakcie zawodów organizatorzy zapewnili zawodnikom  ciepły posiłek regeneracyjny i napoje. Drużyny przyjezdne pochwaliły organizatorów za sprawne przeprowadzenie rozgrywek i dobrą atmosferę panującą w Baborowskiej Hali.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobą zaangażowanym w pomoc w przeprowadzeniu zawodów, szczególnie Panu Jerzemu Tomczykowi , który z wielkim zaangażowaniem i sercem od wielu lat prowadzi drużynę MUKS Jedynka Baborów organizując Turnieje, oraz reprezentuje naszą Gminę na arenach sportowych. Serdecznie zapraszamy  mieszkańców do kibicowania naszym siatkarzom, którzy po raz kolejny występują w Raciborskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej.

                                                                                                                                                                         Joanna Kowalczyk-Klimczak

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
s  bip  str  test  katalog  f  firm  chroniona  a  ok
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
02
lutego
czwartek
Kliknij na wybraną datę