PL EN DE CZ

III Maraton Fitness

„Twoje Zdrowie w Twoich Rękach”

 

Pamiętajmy, iż nasze zdrowie w dużej mierze zależy od nas samych. Poprzez aktywność fizyczną nie tylko usprawniamy nasz organizmu poprawiając jego zdolności fizyczne , lecz znacznie zmniejszamy ryzyko wielu chorób cywilizacyjnych zagrażających naszemu zdrowiu i życiu. Gminny Ośrodek Kultury wychodzi naprzeciw aktywnemu spędzaniu wolnego czasu ,organizując zajęcia sportowe i rekreacyjne oraz  Maraton fitness.

W tym roku III Maratonu Fitness,  odbył się w dniu 10.04.2014r. na sali gimnastycznej przy ul. Opawskiej  w Baborowie w godzinach od 15.00 do 20.00

Czwartkowe popołudnie obfitowało w szereg atrakcji. Odważni i wytrwali mogli uczestniczyć w ćwiczeniach rozgrzewających,  Fitball, Step Aerobic, Wzmacnianie TBS, Body Mind oraz Zumbie prowadzonych przez instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury w Baborowie: Joannę Kowalczyk-Klimczak,  Grzegorza Sumika.

Wszystkich  uczestniczących  w tegorocznym Maratonie serdecznie zapraszam za rok. Pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla osób uczestniczących w przedsięwzięciu sportowym oraz  moim wspaniałym instruktorom za zaangażowanie i wytrwałość  w osiąganiu wyznaczonych celów.

Lidia Piecha

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
katalog  firm  f  s  ok  test  bip  chroniona  a  str
1.jpeg10.png11.png12.png13.png14.png15.png16.png17.png18.png19.png2.png20.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png
Kalendarz wydarzeń
30
listopada
czwartek
Kliknij na wybraną datę