PL EN DE CZ

Ferie z GOKiem

bez tytułu.jpeg            

Tegoroczne Ferie zimowe dla dzieci z Gminy Baborów zostały zorganizowanie w dniach od 17. do 21. lutego, pod nazwą  „ Ferie z GOKiem”.

              Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury wraz ze Świetlicą Miejską. Dzieciom uczestniczącym w akcji , oferowaliśmy szeroki wachlarz atrakcyjnych zajęć i form spędzania wolnego czasu. Tydzień zaczął się od Sołeckiego Turnieju Tenisa Stołowego, na którym dzieci zmierzyły się z zawodnikami z Sołectwa Zawiszyce. Dzieci z naszej Gminy spisały się bardzo dobrze zajmując czołowe miejsca.

             We wtorek pojechaliśmy na lodowisko do Pszowa, gdzie dzieci doskonaliły swoje łyżwiarskie umiejętności. Dodatkową atrakcją było wyjście do kina na bajkę pt. „Opowieści z ziemi morza”.

            Środa była dniem  konkursów i zabawy ze słowem, gdzie dzieci  mogły rozwinąć swoje umiejętności intelektualne. Kolejny dzień Ferii z GOKiem dostarczył wielu sportowych emocji ,podczas zorganizowanych w świetlicy środowiskowej turniejów Bilarda i Piłkarzyków. Ostatniego dnia wycieczka zawitała do Gorzyc, w miejscowym, pięknym Aquaparku na naszych podopiecznych czekało mnóstwo atrakcji. Najmłodszym do gustu najbardziej przypadła wielka zjeżdżalnia, do której ustawiła się długa kolejka. Inni również korzystali z atrakcji takich jak grota solna, jacuzzi czy bicze wodne.          Wszyscy świetnie bawili się również w wodzie pływając, rzucając piłką lub urządzając wyścigi. Po każdej z opisanych wycieczek nasi milusińscy mieli okazję zjeść smaczny posiłek w Raciborskim McDonald's. We wszystkich wycieczkach brało udział ok. 45 uczniów. Wszystkie wymienione wyżej wyjazdy ufundował dzieciom Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie. Nad prawidłowym przebiegiem ferii oraz bezpieczeństwem dzieci czuwali instruktorzy GOK oraz  Pani Agnieszka Kraszewska – Wysocka.

      Serdeczne podziękowania kierujemy do Sołtysa Wsi Zawiszyce oraz Pań z Koła Gospodyń za współorganizację Turnieju, pyszny poczęstunek oraz ufundowanie pucharów.

      Program ferii przebiegał bezproblemowo a wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami byli zadowoleni z ich przebiegu. Zdjęcia wykonali Justyna, Tomek, Szymon  ,Angelika z kółko fotograficznego „Pstryk” pod opieką Pana Mariusza Kostyk.

                                                                                                                                                                  Instruktorzy GOK 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
test  firm  bip  wyloguj  chroniona  s  str  ok  a  katalog
DSC_8662.jpeg DSC_8966.jpeg DSC00664a.jpeg DSC01406.jpeg DSC03536.jpeg DSC03881.jpeg DSC03989.jpeg DSC04051.jpeg DSC09943.jpeg IMG_0134.jpeg IMG_0276.jpeg IMG_0653.jpeg
Kalendarz wydarzeń
30
października
piątek
Kliknij na wybraną datę